STARÁME SA O MALÉ A STREDNÉ FIRMY

PRESVEDČTE SA O NAŠICH KVALITÁCH


Zdravotníci - Lekárne

Ako prevádzkovateľ lekárskej praxe, lekárne ako aj poskytovateľ zdravotníckych služieb, budete mať osobitné potreby na vedenie účtovníctva ...
Vyúčtovanie zdravotnej poisťovni za vydané lieky, za poskytnutie lekárskej starostlivosti pre jej poistencov, fakturácia klientom, ako zamestnávateľ vedenie mzdovej evidencie a záznamov na dôchodkové poistenie ... to všetko a viac,...
Viete, že účtovné a daňové otázky sú dôležité pre získanie toho najlepšieho z vašich odborných zdravotníckych služieb, ale často v realite rušného dňa má tento proces menšiu prioritu. FAREZ je tu, aby vám pomohol udržať krok vo vašom podnikaní od základného účtovníctva cez uzávierky a inventarizácie účtov na prípravu vašej ročnej účtovnej závierky, ročného daňového priznania a ďalšie.
Tiež sme tu, aby sme vám poskytli najlepšie účtovné poradenstvo založené na viac ako desať ročných skúsenostiach s podporou jednotlivým zdravotníkom (lekárov, špecialistov) pre maximalizáciu príjmov a zaplatením príslušnej sumy dane.
Či už potrebujete poradiť ohľadom súvisiacich nákladov, pohľadávok, alebo uvažujete o kúpe významných zdravotníckych zariadení, máme účtovné znalosti ako Vám pomôcť.

Tu v FAREZe radi pomôžeme a sme hrdí na naše dlhodobé vzťahy s našimi klientmi.

Kontaktujte nás ešte dnes na 0903 30 90 60, pošlite dopyt na e-mail farez@farez.sk alebo nás navštívte FAREZ, s.r.o., Lőfflerova 2, Košice 040 01 a objednajte si čas na úvodné konzultácie.