STARÁME SA O MALÉ A STREDNÉ FIRMY

PRESVEDČTE SA O NAŠICH KVALITÁCH


INDIVIDUÁLNI PODNIKATELIA

Poznáme potreby živnostníkov

Ako obchodník alebo technik vaše potreby v oblasti účtovníctva sú úplne unikátne. Potrebujete účtovnú firmu, ktorá chápe obchodné výzvy, ktorým budete čeliť ... udržať podrobné sledovanie pracovných nákladov, presná fakturácia svojim zákazníkom, sledovanie projektov, platby subdodávateľom a navyše i DPH, odvody do sociálnej a zdravotnej poisťovne a ako sa budú aktualizovať, rovnako ako skutočné dokončenie svojej práce!

Viete, že účtovné a daňové otázky sú dôležité pre získanie toho najlepšieho z Vášho podnikania, ale často v realite rušného dňa má tento proces menšiu prioritu. FAREZ je tu, aby vám pomohol udržať vaše potreby v oblasti účtovníctva od základného účtovníctva až po prípravu ročných výkazov, ročného daňové priznania a ďalšie.
A keď budete potrebovať riešiť kľúčové obchodné rozhodnutia alebo nákupy sme tu. Poradíme čo najefektívnejší spôsob, ako maximalizovať svoje príjmy, minimalizovať svoje náklady a zaplatiť príslušnú daň. Môžete čerpať z našich skúseností získaných s viac ako desať rokov práce pre klientov, ktoré vám pomôžu pre správne rozhodnutia.


Poznáme potreby dodávateľov a konzultantov viac ako desať rokov

Ako dodávateľ alebo poradca máte jedinečné účtovné požiadavky ...
zatriedenie výdavkov, sledovanie fakturácie, počtu odpracovaných hodín a vyúčtovateľných hodín. Viete, že účtovné  a daňové otázky sú dôležité pre získanie toho najlepšieho z vašich aktivít a konzultačnej činnosti, ale často v realite rušného dňa, má tento proces menšiu prioritu. Sme tu, aby sme vám pomohli udržať vaše potreby v oblasti účtovníctva, prípravu ročných uzávierok účtov, ročného daňového priznania a ďalšie. Sme tiež po ruke, keď potrebujete odporúčanie na dôležité nákupy, alebo obchodné rozhodnutia o najúčinnejších prostriedkoch pre maximalizáciu vašich príjmov a zabezpečenie, že budete platiť dane v správnej výške.
Naše poradenstvo je založené na viac ako desať rokov skúseností s prácou s dodávateľmi a konzultantmi. Tu v FAREZe sme hrdí na naše dlhodobé partnerstvo s našimi zákazníkmi a chceme pracovať s vami formou komplexného vedenia účtovníctva, alebo účtovného poradenstva.

Kontaktujte nás ešte dnes na 0903 30 90 60, pošlite dopyt na e-mail farez@farez.sk alebo nás navštívte FAREZ, s.r.o., Lőfflerova 2, Košice 040 01 a objednajte si čas na úvodné konzultácie.