STARÁME SA O MALÉ A STREDNÉ FIRMY

PRESVEDČTE SA O NAŠICH KVALITÁCH


DAŇOVÉ SLUŽBY

Každé obchodné rozhodnutie má daňový dopad.

Daň z príjmov môže byť záhadou pre vás, ale FAREZ ponúka jednoduché vysvetlenie, aby ste pochopili problémy, ktoré môžu ovplyvniť vašu firmu alebo finančné záležitosti. Aktualizujeme náš daňový softvér a účtovné systémy pravidelne, takže sú vždy up-to-date s legislatívnymi zmenami.Či už sú zmeny v DPH alebo k dani z príjmu, vždy poskytujú najlepšiu možnú pomoc.

Takmer každé obchodné rozhodnutie nesie so sebou daňové dopady. Ušetrili sme našim klientom   na platení dodatočných nákladov reštrukturalizáciou transakcie pred dokončením. Je vždy dobré, aby ste s nami hovorili skôr, ako urobíte finančné rozhodnutia o nákupe motorového vozidla, o reštrukturalizácii bankového úveru, alebo o predaji dlhodobého majetku.
S našimi daňovými službami ľahko dosiahnete maximálne úspory. Tie sú cieľom každého podnikateľa. Sú však možné iba pri kvalitne vedenom daňovom účtovníctve.
Ponúkame daňové služby vrátane daňového priznania:
             - spoločnostiam s ručením obmedzením
             - neziskovým subjektom
             - individuálnym podnikateľom
             - fyzickým osobám

Kontaktujte nás ešte dnes na 0903 30 90 60, pošlite dopyt na e-mail farez@farez.sk alebo nás navštívte FAREZ, s.r.o., Lőfflerova 2, Košice 040 01 a objednajte si čas na úvodné konzultácie.